Otomatik Geçiş Sistemleri

Otomatik Geçiş Sistemleri

Otomatik geçiş sistemleri veya diğer ismi ile OGS ,site ve toplu konut giriş çıkışlarında otopark girişlerinde hızlı geçiş hızlı okuma ve okuma bandının ayarlanabilir olmasından dolayı diğer okuyucu sistemlerinin yanılgıya düştüğü yerlerde son derece verimli bir şekilde çalışarak araç trafiğinin önüne geçmektedir.

Turnike Sistemleri

Turnike Sistemleri

Geçiş sağlanacak noktadan sadece bir kişinin geçişine müsaade edecek şekilde tasarlanmış ürünler olup her tür geçiş kontrol cihazına uygun şekilde çalışabilecek elektronik ana kartlara sahiptirler. Bel tip turnikeler,yarım boy turnikeler ve boy turnikeleri (stat turnikesi) şeklinde gruplandırılabilir. Bu genel yapı haricinde VIP turnikeleri/özürlü geçiş turnikeleri ve hızlı geçiş turnikeleri grupları da mevcuttur. Turnikeler dış ortam şartlarına uygun şekilde 304 paslanmazdan üretilmiştir.

mantar bariyer senkronizasyon

mantar bariyer senkronizasyon

Araç çarpmalarına dayanıklı paslanmaz, farkedilebilir led aydınlatmalı,Pnomatik mantar bariyer sistemleri, Yer bariyeri-mantar bariyer geçis izni verildiğinde tamamen yere gömülür. Tekrar kapatıldığında yukarıya çıkar, isteğe göre kapatma işlemi araç geçtikten sonra otomatik olarak da yapılabilir. Açma/ kapama zamanı 2-3 sn. dir. Yer bariyeri kapalı konumda iken 20 Ton aks yükünü taşıyacak şekilde üretilmektedir. Elektrik kesilme durumunda manuel olarak indirilebilir.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri, diğer bir değişle access kontrol sistemleri,firma ,kurum, site ve küçük büyük tüm işletmelerde istenilmeyen geçişlerin önlenmesi için kullanılan sistemlerdir. Rfid , parmakizi, UHF, yüz tanıma cihazları entegrasyonu ile ,tanımlı olan ve yetki derecelerine göre belirli olan geçiş noktalarından ,gün , saat aralıkları belirtilmek suretiyle geçiş yapmasına izin veren sistemlerdir. Geçiş kontrol sistemleri,antipassback uygulamalarını local ve global olarak uygulayabilir

Bariyer Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri açık alanlarda veya kırılan kol sistemleri ile yüksekliği bariyer kol mesafesinden daha kısa olan mekanlarda kullanarak, kumanda, otomatik geçiş sistemleri uygulamaları veya plaka tanıma sistemi ile geçiş kullanım yetkisine sahip kişiler için kontrollü geçişi sağlamaktadır. İstenilen bahsi geçen geçiş kontrol sistemlerine ilave olarak bilet alma ve ödeme istasyonları ile ücretli otopark sistemlerinde kullanılabilen sistemler haline dönüşümü sağlanabilir. Nice- BFT

Geçiş kontrol sağlanacak her noktada 

bariyer , kayarkapı, turnike, mantar bariyer, kollu bariyer  ve kapı geçişleri için uygun çözümler..

Otomatik Geçiş Sistemleri

Turnike Sistemleri

Bariyer Sistemleri

Geçiş Kontrol Sistemleri

Mantar Bariyer Sistemleri